News

Naucz się grać w brydża w 2017 roku!

Rozpoczynający się rok szkolny to idealny okres, by zacząć coś nowego, poznać nowe hobby! My proponujemy Państwu kurs brydża, który rozpocznie się  27 września.

Kurs od “dwójki do asa”

Nasze zajęcia skierowane są dla osób, które nie miały jeszcze styczności z brydżem: zaczniemy od największych podstaw, by skończyć na troszkę bardziej skomplikowanych technikach gry w brydża. Na 5 zajęciach nie tylko zgłębimy tajniki gry i poznamy wszystkie zasady, lecz także rozegramy pierwszy w życiu profesjonalny turniej.
Pierwsze zajęcia 27 września 2017, o godzinie 19.00

Cena: 250 zł.

mail: [email protected]

Szczegółowe informacje:

Dla kogo: cykl szkoleniowy „Od dwójki do Asa” przeznaczony jest dla początkujących, nie grających nigdy lub w nieznacznym zakresie czasowym w brydża sportowego

Prowadzący: zajęcia prowadzone będą przez Pawła Jassema – aktualnego Mistrza Europy, Mistrza Świata Juniorów z 2010 roku, Akademickiego Mistrza Świata i multimedalistę turniejów mistrzowskich na arenie polskiej i międzynarodowej, a także zaproszonych ekspertów i trenerów

Miejsce: Kawiarnia Cafe Paris
ul. 28 Czerwca 1956r. 167

Termin: cykl obejmuje 5 spotkań – cztery 2.5 godzinne zajęcia oraz ponad trzygodzinny turniej. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu w środy o godz. 19.00.

Przypominamy o promocji “Przyjdź we dwoje”: Zabierz ze sobą znajomego, a oboje zapłacicie za kurs 50zł. mniej!

Powiązane wpisy

ostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.